Послуги

Задля захисту від пилу, бруду, вологи, вигоряння та легких механічних дефектів – витвори мистецтва закривають склом.

Категорія зображень, що потребує такого захисту – це картини на папері, фото, вишивки, папіруси, гобелени і тд.

IMG_0068

Багетная фурнітура у виготовленні рам – кутові скоби, кріплення різних форм і розмірів, м’які цвяхи, гачечки, кродильчики, вкрутиші, маленькі цвяшки та великі шурупи, зміцнюючі кути, навіси тощо. Вибір та якість фурнітури важливі у багетній справі.

SONY DSC

Невід’ємна частина картини на стіні – багетне оформлення. Враховуючи сучасні стандарти якості та сервісу, створений простір багетної майстерні у центрі міста, виконує повний цикл оформлювальних робіт. Швидке виконання замовлень та майстер напоготові!

2019_05_24_13_28_IMG_0294777

Підрамник – це складова картини, її основа. Існує два різновиди підрамника – глухий і модульний. Використовуємо профіль з просушеної деревини. Завдяки виступу на рейці лицьова частина полотна має мінімальний дотик до підрамника.

2018_07_04_15_22_IMG_1123

Натяжка в багетній майстерні полотна на підрамник, вишивки, гобеленів, виконується майстром відповідно до найвищих стандартів та якості. Саме якісна натяжка - це мета в роботі гарного майстра.

SONY DSC

Для безпечного перевезення та надійного зберігання, картині необхідне відповідне пакування - надійна коробка. Також у такому футлярі картину дарують чи продають. Термін для виготовлення - два дні.

SONY DSC

Доставка картин, дзеркал та просто рам можлива за домовленістю під час замовлення. Слід зауважити, що рама дещо збільшує розмір картини та вимагає уваги при перевезенні.

IMG_8341

2019_06_04_13_52_IMG_0764

В нашій майстерні Ви можете скористатися послугою «ТЕРМІНОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ». Алгоритм дій по терміновому замовленню...


Дзеркала необхідний предмет інтер’єру у приміщеннях будь-якого призначення. Надати дзеркалу характер та стиль можливо тільки за рахунок багетного оформлення. Неперевершено виглядають дзеркала в класичних рамах.

BUY NOW

Замовлення на розрахунок вартості -

×

Дізнатися подробиці про продукт -

×

×